Jsme rodinná dopravní firma s tradicí od roku 1991. Sídlíme ve vlastním areálu s čerpací stanicí, servisem a vlastním vozovým parkem.

Disponujeme flotilou všech typů kamionů pro mezinárodní kamionovou dopravu a logistiku od hmotnosti od 3,5t až do 24t …Lowdeckove – dvoupodlažní …115m2 atd.

Naše společnost má pojištění zboží z úmluvy CMR odpovědnosti dopravce. Spolupracuje s námi velmi mnoho předních mezinárodních a tuzemských výrobních firem a přepravujeme pravidelně významné objemy zboží jak v oblasti nábytkářských produkcí tak i ocelářských. Pro naše zákazníky zabezpečujeme logistiku včetně skladování.

Jako dopravní partner dbáme především o spokojenost zákazníka. Důraz klademe na rychlé vyřízení poptávky zákazníka, smluvní vytvoření přepravní ceny i dokládkové…

Následně pak je přepravované zboží monitorované GPS systémem a tím zákazník přesně ví kde se zboží nachází v danou chvíli a kdy bude vyloženo.

Pro naše zákazníky se snažíme vždy zabezpečit kvalitní, nejrychlejší a hladký průběh přepravy. Vždy udáváme kontakty a všechny dostupné informace.

Spolehlivost, kvalita a rychlost je pro nás samozřejmostí